Rozgrywki klubowe rozgrywane są w każdy wtorek o godzinie 17.00. W siedzibie klubu Imielin ul. Floriana 2 ( naprzeciw kościoła )

Przyjdź, zobacz,  zagraj, wygraj!

Klub "Sokół" został założony w 2001 roku. Po kilkuletniej grze w Tyskiej lidze okręgowej w roku 2007 klub awansował do III ligi PZSKAT, a w roku 2008 wywalczył awans do II ligi PZSKAT.

Stoją od lewej : Jerzy Saternus, Janusz Stęchły ( kierownik drużyny ), Marian Ganc ( Prezes klubu ), Rudolf Jacek

Pierwsza drużyna SKAT klubu "Sokół"Imielin w pażdzierniku 2008 roku w Jastrzębiu-Zdrój zajeła VI miejsce w drużynowym pucharze Polski w którym uczestniczyło 100 drużyn z całej Polski.W listopadzie 2008 na turnieju "Śląska Barbórka" organizowanym przez klub Skatowy "Amicus" Katowice zajeła drugie miejsce rozdzielając aktualnego mistrza Polski KWK "Bolesław Śmiały",który zajął pierwsze miejsce oraz "Amicus" aktualny mistrz Polski, który zajął III miejsce w tych zawodach.W turnieju uczestniczyło 31 drużyn.

W 2009 roku klub posiada II drużyny skatowe.

I - pierwsza drużyna gra w II lidze PZSKAT

II - druga drużyna gra w Tyskiej lidze okręgowej

Chcąc wstąpić do klubu należy wypełnić deklaracje, a także podjąć zobowiązanie do aktywnego uczestnictwa w treningach klubowych,szanujących sprzęt i urządzenia sportowe oraz przestrzegać postanowień Statutu,Uchwał,Zarządzeń i Regulaminów PZSKAT,zaś grę w SKATA nie czynić przedmiotem hazardu i nie podejmować żadnej działalności na szkodę Związku.Należy dbać o godność polskiego sportowca przestrzegając zasad sportowego trybu życia, oraz spraw związanych z nienagannym zachowaniem się w czasie rozgrywanych zawodów i w związku z tym zasad uczciwej i czystej rywalizacji sportowej.Nadrzędnym celem powinno być podnoszenie umiejętności i propagowania gry w SKATA zgodnie z obowiązującymi przepisami.

I drużyna SKAT KLUBU "SOKÓŁ" IMIELIN

Stoją od lewej :Saternus Jerzy, Stęchły Janusz (kierownik drużyny), Ganc Marian (Prezes klubu), Jacek Rudolf

Największe osiągnięcia indywidualne w Grand Prix Polski :

- Janusz Stęchły w Grand Prix Polski '09 zajął w końcowej klasyfikacji IV miejsce.Do III miejsca zabrakło mu 3 małych punktów.

Jest to jak do tej pory największe osiągnięcie Imielińskiego SKATa w końcowej klasyfikacji Grand Prix Polski.