Imieniny:
Januarego, Konstancji, Leopolda
I seria Pucharu Polski Kłomnice
2011-04-11 13:14

Zwycięstwo  naszego zawodnika w kategorii junior Patryka Pacana na I serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym na dystansie 91 km, Patryk finiszował najlepiej z uciekającej 12 osobowej ucieczki która miała ponad 2 min. przewagi nad zasadniczym peletonem.

Bardzo dobrze spisali się młodsi koledzy Patryka, Adam Gajerski i Mateusz Grzywacz którzy finiszowali z grupy juniora mł. odpowiedno na 5 i 7 miejscu, w grupie tej kategorii wystartowało około 150 uczestników na dystansie 55 km z tego siedmiu reprezentantów naszego klubu.

w kategorii młodzik Patryk Młodkiewicz  zająl 12 miejsce, a w kategorii juniorka mł najlepiej finiszowała Ewa Gajerska na 8 miejscu, młodzicy i juniorki mł. starowały na dystansie 37 km, w kategorii młodzik wystartowało 58 zawodników a w juniorkach mł 36 zawodniczek.

W sobotę odbyła się jazda indywidualna na czas o  dystansach junior 16km, junior mł 10 km i juniorka mł i młodzik 4 km, kategorii juniora wystartowało 57 zawodników gdzie na 12 miejscu uplasował się Patryk Pacan, w kategorii juniora mł. wystartowało 98 zawodników gdzie 8 miejsce zajął Adam Gajerski, w kategorii juniorki mł. wystartowało 56 zawodniczek z których to najlepsza nasza zawodniczka Weronika Kasperek zajęła 5 m, Ewa Gajerska 11m, Weronika Misterek 18 m, w kategorii młodzik 5 miejsce zajął Patryk Młotkiewicz na 36 startujących.